יום הולדת עם קליוסטרו הקוסם – ימי הולדת לכל הגילאים

//יום הולדת עם קליוסטרו הקוסם – ימי הולדת לכל הגילאים
יום הולדת עם קליוסטרו הקוסם – ימי הולדת לכל הגילאים 2018-05-21T13:52:42+00:00

הכי שווה, הכי חדשני, הכי מדליק, הכי מיוחד…יום הולדת חדר בריחה, אצלכם או אצלנו לחץ כאן

יש לנו פתרון קוסם למסיבת יום ההולדת שלכם, החל מ 440 ש"ח לשיעור פרטי קבוצתי, , מסיבה קאמרית אצלכם,  מסיבת יום הולדת קלאסית – מופע קסמים חגיגי ועד יום הולדת 'דה לוקס' כולל מזוודת קוסם ושיעור פרטי למלך המסיבה, צור קשר נשמח לתת לך מידע נוסף.

יום הולדת מתקרב? קליוסטרו הקוסם מומחה לימי הולדת. לקליוסטרו 40 שנות ניסיון בלשמח ילדים והורים. המופע אינטילגנטי , מתייחס לקהל בכבוד, ללא קסמים אלימים, ללא מערכת הגברה אימתנית ומשתקת, ללא התעללות בחיות. עם הרבה אהבה, קסמים מדהימים, צחוק מתגלגל, שמחת וחכמת חיים יהפכו את המסיבה  שלכם  לזכרון לכל החיים. מבחר מגוון של אפשרויות בהתאם לפורמט שתבחרו, ממסיבות אינטימיות (מינימום זוג) ועד אירוע המוני ומוקפד. ניתן לקרוא מאמרים של קליוסטרו הקוסם: עשרה טיפים לבחירת מפעיל יום ההולדת הנכון עבורכם וגם כמה מסיבות יום הולדת יש באמת לילד שלכם? על התארגנות נכונה וטיפים שימושיים במסיבות פרטיות בכלל ומסיבות יום הולדת בפרט. אגב קליוסטרו ישמח להקסים את גיבור/ת יום ההולדת ללא כל קשר לגיל הכרונולוגי שלו. כל גיל באשר הוא מתאים לחגיגה עם קוסם. בתחתית העמוד מצורף קובץ להורדה בו תמצאו את כל הפרטים והשאלות והתשובות לתוכנית שהקוסם מציע. כולל לוח זמנים, תוכנית אומנותית, מה כדאי להכין ואיך להתארגן נכון למסיבת יום ההולדת. אספנו בשבילכם טיפים שנאספו במהלך אלפי מסיבות יום הולדת שארגנו.צלצלו ונשמח לארגן לכם מסיבה מרגשת משלכם.

יש לנו גם ימי הולדת חדר בריחה נהדרים 

מסיבות קטנות וקסומות
מסיבות יום הולדת קאמריות

ימי הולדת לגיל הרך
מסיבות יום הולדת קסומות לגיל הרך

ימי הולדת לגילאי ביה"ס
כיתות א' – ד', מופע קוסם מרתק

ימי הולדת למתבגרים
'פצצות לגבות' –  הכי COOL

Revolution Slider Error: Slider with alias not found.
Maybe you mean: 'Avada_Full_Width' or 'Avada_Page_Slider' or 'Avada_Small_Slider' or 'captions_tall' or 'ONAIR' or 'slider9'

השאר הודעה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות