הידברות ואמנות החושים

/, הקוסם משתף, מסר הקוסם/הידברות ואמנות החושים

הידברות ואמנות החושים

‘הידברות’ הוא אתר ענקי שמנסה לגשר ולהביא את מסר היהדות לעולם, עד כאן הכל נהדר, אני בעד. ממש.

אבל מכאן ועד לפרסום מאמר שכזה שאמור להבהיר לקוראים משהו על החיים והעולם, אמור להדגיש את יתרונות האל היחיד, ששיך ליהודים בלבד על חשבון ה’כופרים’, זה כבר מחזיר אותנו אחורה לתפיסת עולמי.

אדוני הכותב, העורך ובעל האתר הנכבדים, זכותו של כל אחד לחשוב ולהאמין במה שיחפוץ, אמונתכם אינה טובה יותר מאמונתו של הבודהיסט, שאגב לטעמי מכבד את האחר והשונה יותר מכם.

מאמר שכזה כפי שפרסמתם פוגע ועלול לפגוע בפרנסה של אנשים טובים שכל כוונתם לשעשע ולבדר, אתם בטוחים שזאת דרכו של האל?

מנסה לחשוב מה היה קורה הפוך, אם אני או מי מהקולגות שלי היה כותב מאמר שנותן פרשנות על עבודת האל, מניח שזה היה מעורר סערה גדולה.

הנה ציטטות נבחרות מהמאמר:

עוזי שואל: “שלום. רציתי לשאול מה דעתך על אמני חושים? ידוע שמאחורי קסמים מסתתרים סודות כמו זריזות ידיים, מגנטים נסתרים וכו’, אך יחד עם זאת נתקלתי באמני חושים שגם יודעים לקרוא מחשבות של אדם שהם לא מכירים כלל, ולגלות מספר או שם שהאדם חושב עליו, או אפילו להפנט אנשים. האם הדבר אמיתי או שמדובר בשקרים וטריקים? וגם מה דעתך על טלקינזיס, האם באמת ישנם אנשים שמסוגלים להזיז חפצים בכח המחשבה? תודה מראש”.

מציע לכם לקרוא את המאמר הנה רק חלק קטן מהתשובה:

“ייתכן אמנם שישנם מקרים אמיתיים ונדירים מאוד בעולמנו של יכולת על-טבעית, אך אין ספק שרובם המוחלט של המקרים מגיע ממעשי נוכלות וזיוף (למרבה ההפתעה, לעיתים קרובות מדובר בנוכלות-עצמית, שבה המכשף מדמיין את כוחותיו, כמו שהתגלה בהקרנת אנרגיות וקריאה קרה). ראוי להתרחק מהתעסקות בהבלים מן הסוג הזה, שאינם מוסיפים לא אהבה ולא יראת שמים.”

מתוך המאמר הבא בהידברות:

אמן חושים, אמני חושים

By |2019-01-09T09:19:22+00:00ינואר 9, 2019|אמן חושים, הקוסם משתף, מסר הקוסם|סגור לתגובות על הידברות ואמנות החושים

About the Author:

קליוסטרו קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה. בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...
שינוי גודל גופנים
ניגודיות