מופעים לנוער – לילה לבן עם קליוסטרו

/מופעים לנוער – לילה לבן עם קליוסטרו
מופעים לנוער – לילה לבן עם קליוסטרו2017-05-26T13:32:01+00:00

אם אתם לקוחות פרטיים ומחפשים את הקייטנה הנהדרת שלנו, או בכלל את כל פעילות הקיץ שלנו ללקוחות פרטיים אנא לחצו על הקישור:  זה כאן

מופעים לנוער, חדרי בריחה והרפתקאות – לילה לבן עם קליוסטרו

לילה לבן כשמו כן הוא, לילה מרתק ללא שינה, עם מתח וסקרנות, בדיוק מהסוג שתביא אליו את המתבגרים שלכם, לא רק תביא, הם יישארו מרותקים, מסוקרנים ומעורבים, בדיוק כמו שרציתם. קצת שחור, רק קצת, קצה טעימה מעולם הנסתר, בדיוק ‘מתיישב’ על הסקרנות הטבעית של הנערים והנערות, בדיוק בזמן ובגיל הנכון.

הלילה הזה, בניצוחו של המאסטר קליוסטרו הקוסם, קוסם הוליסטי ורב מג הרבה שנים בתחום עם ניסיון מוכח בעבודה ובטיפול מתבגרים, קידום נוער, בסקרנות שלהם, יודע תעלומות…מבחינתם יכול לשמש אפילו מודל להזדהות.

ניתן לבנות ערב, או לילה שלם בהתאם ללו”ז שלכם, המתחיל במדורת השבט, ארוחת ערב לטעמם של המתבגרים, מופע מרכזי, חלוקה לקבוצות/סדנאות מפגש סיום ומסיבת ריקודים עד אור הבוקר. או כל שילוב אחר של ההפתעות הליליות שלנו.

בואו ללילה שכולו מסתורין הכולל:
‘הסוד של קליוסטרו’ חדר בריחה לנוער כולל מופע חושים – טלפתיה וקריאת מחשבות, בקלילות “ערב הזוי על הנסתר”.
טעימה מכל עולמות הנסתר שניתנים לצפייה – טלפתיה, קריאת מחשבות, הזזת חפצים, ניבוי עתידות…

כל מה שלא ניתן להסבר רציונאלי, מרגש את כל החושים.המופע באורך של 75 דק’ והוא ‘תפור’ בדיוק למידות הנוער.

לפרטים מלאים גלול למטה

סוג פירוט דרישות טכניות
חדרי בריחה ניידים, מגיעים עד אליכם עם הכול.
'האיש הקטן' חדר בריחה קבוצתי, עד 50 ילד, 120 דק'. כולל קורס קוסמים. גילאי 7 עד 11. 2 חללים לישיבה על רצפה, בפרטיות, אחד עם אפשרות להחשכה.
'האיש הקטן' חדר בריחה קבוצתי, ברוטציה עד 100 ילד, 60 דק' פעילות. (כפול 4 סבבים) גילאי 7 עד 11. 1 חללים לישיבה על רצפה, בפרטיות, עם אפשרות להחשכה.
'הסוד של קליוסטרו' חדר בריחה בשילוב מופע החושים של קליוסטרו, גילאי 13 ומעלה, מיועד למבוגרים, עד 35 משתתפים, 90 דק'. חלל נוח לעבודה. מוחשך. כסאות כמספר הצופים.
הרפתקה מכושפת בביה"ס הנטוש חדר בריחה קבוצתי, גילאי 7 ומעלה, 120 משתתפים, 3 שעות כולל הפסקה, מחולקים לקבוצות של 15בליווי מדריך בוגר אחד לפחות קומה בבית הספר, לפחות 8 חדרים רגילים, אחד נעול אפשר מחסן, אחד חלל משותף לכולם.
בית הספר לקוסמים מגיע עד אליכם.
שעות של קסם לגיל הרך מפגש עם קוסם – מיני מופע + קסם מתנה במיוחד לגיל הרך 5 ומעלה. 50 דק' קסומות במיוחד עד 20 ילד
20-30 ילד
*מינימום 5 פעילויות
סדנאות קסמים עד 25 ילד 2 קסמים, 75 דק' מינימום 2 סדנאות ברצף
מופע קוסם מתחיל ומומלץ // קליוסטרו קוסם מתחיל מתאים לקהל קטן, עד 50 צופים.// קליוסטרו לכל כמות קהל.
קסם של יום יום פעילות מלא הכולל 2 סדנאות קסמים איכותיות, טקסי קסם ומופע קוסם מרכזי עד 50 ילד ב 2 קבוצות מקבילות
בואו אלינו ל'בית הקוסם' ברעננה.
מבצע קיץ חדרי בריחה חדר 'המסתור' לקבוצה עד 7 כולל מלווה
מבצע קיץ חדרי בריחה חדר בריחה 'המסתור' ברוטציה, 3 תחנות תוכן איכותי במקביל, 3 שעות קסומות: המסתור+ חדר מיסטיקה+ חדר הלימוד. עד 20 ילד ו 3 מלווים.
ביקור בבית הקוסם- צהרונים/קייטנות קטנות ביקור בבית הקוסם, לימוד קסמים, מופע קטן , יצירת קמעות ושרביטים גילאי 5 ומעלה.75 דק' עד 20 ילדים ו 2 מלווים
ביקור בבית הקוסם לקבוצות גדולות גילאי בית ספר ומעלה, קבוצות גדולות ברוטציה כולל משחק מדהים מחוץ למתחם. חדר בריחה קבוצתי +סדנא שעתיים עד 50 ילד, 4 מלווים. ב 2 סבבים, שעתיים פעילות. 50 ₪ לכל ילד נוסף.
להורדת קובץ pdf

השאר הודעה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות