נהלי פעילות מוזמנת ב’בית הקוסם’

/נהלי פעילות מוזמנת ב’בית הקוסם’
נהלי פעילות מוזמנת ב’בית הקוסם’2016-05-04T18:04:06+00:00

ברוכים הבאים לבית הקוסם.

על מנת שנוכל להצליח ביחד אנא עזרו לנו לשמור על הכללים הבאים:

תשלום: אנא סדרו את התשלום מראש, כל נכנס חייב בתשלום ללא קשר לגילו, דתו, מעמדו
או מינו.

כניסה: הכניסה למרתף היא כקבוצה אחת, אין אפשרות להגיע בנפרד כבודדים, לצערנו מאחרים לא יורשו להיכנס , מניסיון מצטבר הצלצול בפעמון והכניסה המאוחרת משבש לחלוטין את רצף האירועים ועלול לפגום בהנאת כלל המשתתפים. אנא תאמו נקודת מיפגש של כולם והגיעו ביחד. (ישנן הפעלות שאנחנו שולחים פייה/טרול/קוסם לאסוף את האורחים). ברגע שכולם נכנסים השער ננעל (!) ונפתח שוב רק בסוף הפעילות, אין חריגים ויוצאי דופן.

 

הגבלת כניסה לפי גיל : הכניסה לגילאי 5 ומעלה, המרתף מלא חפצים משונים, נרות דולקים שאינם מותאמים לילדים קטנים עוללים ותינוקות. והוא עלול להיות מסוכן עבורם. אנא הימנעו מלהכניס אותם למקום שאינו בשבילם. יש בקרבת מקום כמה גני שעשועים שישמחו אותם הרבה יותר.

 

אלרגיה/רגישות: יש לנו בסביבה חתולים וכלבים (הירגעו נא, הם סגורים ולא מוזמנים לפעילות) אולם מי שידועה לו רגישות לחיות פרווה שימנע מלהגיע למרתף. לפעמים אנחנו מגישים לטעימה כל מיני דברים, אנא עדכנו אותנו מראש לרגישות של האורחים לשוקולד/חלב/שקדים/בוטנים וכל מה שעלול להיות מסוכן עבורם, נימנע מלהגיש אותו. לידיעתכם ייתכנו במרתף שאריות של חומרים אלרגניים.

 

כיבוד/מזון מבחוץ : באירועים מיוחדים (שמתואמים מראש) ניתן להביא עוגת יום הולדת לחגיגה. בסוף הפעילות נשמח להתייחס עם הרבה אהבה לחוגג/ת ולעשות עבורו טקס קצר קסום ומיוחד. בסיומו של הטקס העוגה תחתך ותחולק לאורחים בדרכם החוצה. אין אפשרות להגיש מזון/חטיפים במרתף. יש לנו פינת שתייה עם מים וניתן להוסיף מיץ ממותק בתיאום. אפשר גם להכין שקיות עם ממתקים/הפתעות ולחלק בדרך החוצה. לידיעתכם ‘פארק רעננה’ נמצא במרחק הליכה קצר וניתן לקיים שם פיקניק מדליק. בנוסף במרחק הליכה קיימות מסעדות/רשתות מזון מהיר שונות וניתן לגשת לשם לאכול.

 

מתנות: ניתן לקבל ארגז לאיסוף המתנות שיחכה לכם למעלה לסוף ההפעלה.

 

בקשות מיוחדות: נשמח לשמח ולהיענות לבקשות המיוחדות שלכם ושל החוגג/ת, שתפו אותנו, אנחנו יצירתיים ואוהבים להפתיע. אפרופו להפתיע, אפשר לכסות את עיני החוגג להוביל אותו למרתף ולהפתיע אותו לחלוטין, רק בקשו ותאמו אתנו.

כללי: שתפו את הילדים מראש בחוויה שמחה להם, המקום מסתורי וקסום, תאמו אתם ציפיות, תמיד משמח אותנו לגלות עד כמה ילדים יכולים לעוף על כנפי הדימיון, עזרו להם לעוף, זה יעשה אותם מאושרים.

יש לנו כמה מסלולים/תוכניות אנא בררו אתנו את התוכן המדוייק, אורך התוכנית ואופיה על מנת שנהיה מסונכרנים.

אנא כבו מכשירים סלולאריים בכניסה למרתף.

אנא אל תחסמו את החניות של השכנים, חלקם עצבניים (קצת) מאוד (:+ .

בקצה הרחוב למעלה ולמטה יש מגרשי חנייה ומקומות חניה בשפע. (ללא כחול לבן או תשלום).

אנחנו נותנים קישור לסרטוני הדרכה לקסמים שתקבלו, שכחתם? לא בטוח שהבנתם? אל   דאגה תמיד תוכלו להיעזר בסרטונים שלנו.

אנחנו מצלמים את האורחים שלנו נהנים ומעלים את התמונות לעמוד שלנו בפייסבוק (“משחק הקוסם קליוסטרו” ) אם אתם מעדיפים שלא נצלם אתכם אנא הודיעו לנו ונכבד את בקשתכם בשמחה. לעומת זאת אם אהבתם את התמונות אנא עשו לנו לייק בבקשה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות